Już od 15 lat skutecznie naprawiamy elektronikę samochodową

+48 504 102 103 +48 505 190 713 Pn-Sb godz. 08.00 - 21.00

Naprawa sterownika silnika Opel 1.7

Dłuższe godziny działania Infolinii! Teraz mogą Państwo dzwonić od poniedziałku do soboty w godz. 08.00 – 21.00: +48 504 102 103 lub +48 505 190 713

Co zyskujesz naprawiając w Elektro-Bip?

 • Za 0zł sprawdzimy czy da się naprawić Twój sterownik
 • Sterownik po naprawie jest gotowy do jazdy
 • Krótki czas naprawy – zadzwoń i zapytaj
 • Gwarancja + faktura VAT lub paragon
 • Możliwość sprawdzenia na naszym aucie
 • Wyczytanie kodu i programowanie immobilizera
 • możliwość wgrania nowego oprogramowanie (mapy paliwowe)
 • kliknij i obejrzyj film o demontażu instrukcji demontażu
NAZWA PRODUCENTA Delphi Delco Elektronics System
MARKA AUTA Opel
MODEL AUTA Astra G, Meriva A, Corsa C, Combo C, Agila
SYMBOL STEROWNIKA 1.7L/TX2 DIESEL ECM
POJEMNOŚĆ SILNIKA 1.7l diesel
OZNACZENIE SILNIKA Y17DT Y17DTI
ROK PRODUKCJI AUTA 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007

Problemy z sterownikiem silnika do Opla 1.7 Isuzu mogą występować na rozgrzanym silniku lub na stałe. Często do sterownika dostaje się ropa co wpływa na poprawność jego działania – w tym przypadku może wcale nie pokazać błędów. Wiele jest oznak zepsutego sterownika silnika isuzu 1.7 aby uniknąć pomyłki zadzwoń do naszych elektroników…

 • Zapala się kontrolka serwisowa silnika
 • Bład pedału gazu, Egr, przepustnicy lub przekaźnika
 • brak komunikacji z sterownikiem silnika – auto nie odpala
 • Metaliczny dźwięk z silnika jakby przestawiony zapłon
 • Problemy z silnikiem po nagrzaniu zapala się auto z kluczykiem
 • p0216 bład sterownika silnika lub inne

Gwarancja na naprawę sterownika silnika 1.7 isuzu

W trosce o niezawodne działanie sterownika do naszych napraw używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów i sprawdzonych elementów. Wypracowana przez lata technologia naprawy sterowników silnika 1.7 Isuzu umożliwia trwałe usunięcie większości usterek występujących w hybrydowej elektronice sterownika silnika Delco – daje to gwarancje na sprawność sterownika i wieloletnie jego użytkowanie. Wielu klientów wysyła nam sterowniki już wcześniej naprawiany – jaka jest gwarancja czy da się naprawić taki sterownik? Otóż dowiedzieć się tego można po weryfikacji którą przeprowadza elektronik po otwarciu sterownika silnika. Wyspecjalizowany personel i tysiące naprawionych Opli i Ty dołącz do tych , którzy mają profesjonalnie naprawiony sterownik z gwarancją Elektro-bip.

Warunki dostawy

 • Przesyłki wysyłamy sprawdzoną firmą kurierską UPS
 • Paczki są należycie zapakowane i ubezpieczone płacisz przy odbiorze
 • Wewnątrz przesyłki znajdziesz kartę gwarancyjną i paragon lub fakturę
 • Aż 98% wysyłanych przez nas paczek dociera do adresatów następnego dnia roboczego
 • Sprawdź – gdzie znajduje się Twoja przesyłka. Podaj nr paczki na stronie UPS
  • W samochodach Opel Astra, Opel Zafira, Opel Meriva, Opel Corsa, Opel Combo i Opel Agila o pojemności 1.7 z silnikiem Y17DT i Y17DTI 1.7DTI 1.7DI zastosowano sterowniki silnika o numerach m.in.:

 

Zamów naprawę, lub skonsultuj usterkę

Telefony czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 08.00 – 21.00

+48 505 190 713

+48 504 102 103

Naprawa sterownika

Zobacz, jakie to proste!

1

+48 505 190 713

+48 504 102 103

2

Weryfikacja i naprawa

Po weryfikacji zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy o stanie naprawy

3

Sprawne auto

Wysyłamy Twoje części ubezpieczoną paczką zaraz po naprawie

Naprawa sterownika pompy się opłaca -> sprawdź

Obejrzyj Film O tym jakie mogą być objawy gdy sterownik jest uszkodzony?

Jeśli masz podejrzenia co do sprawności sterownika silnika w swoim Oplu – obejrzyj film i dowiedz się jak najczęściej objawia się usterka sterownika silnika w Oplu z silnikiem 1.7 Isuzu – nie zawsze wymiana części silnika przynosi oczekiwany rezultat często problem leży po stronie sterownika. Sposobów w jaki może dojść do uszkodzenia sterownika silnika w Astrze Corsie Combo czy Merivie 1.7 jest wiele jak również wiele jest objawów usterki. Dlatego najbezpieczniej konsultować usterkę z naszym elektronikiem jeszcze przed wysłaniem sterownika silnika do naprawy. Pozwoli to na uniknięcie wysłania sprawnej części i pozwoli na wybranie właściwego dla Ciebie rozwiązania.

Film instruktażowy – demontaż sterownika pompy

Zaoszczędzisz w ten sposób pieniądze, które wydałbyś na montaż i demontaż sterownika silnika w warsztacie. Sterownik silnika w Oplach z silnikiem Isuzu 1.7 dti di znajduje się u góry na środku silnika co znacznie ułatwia jego zdemontowanie. Obejrzyj film i dowiedz się jakie narzędzia będą potrzebne do odkręcenia sterownika silnika i na co zwrócić uwagę przy jego demontażu. To czy sterownik jest łatwo wyciągnąć zależy od modelu auta .Na przykład sterownik silnika w modelu Astra g 1.7 isuzu jest wymontować o wiele łatwiej niż w Corsie c 1.7 dti di natomiast w Merivie z tym samym silnikiem 1.7 Isuzu sterownik silnika wymontować jest najtrudniej z powodu małej klapy silnika. Komputer silnika isuzu 1.7 przykręcony jest na 4 śrubki jak również do odpięcia mamy dwie wtyczki czynności te wykonujemy na wyłączonym zapłonie – a więc rękawy w górę i do dzieła!

Obejrzyj film jak możemy sprawdzić sterownik 1.7 isuzu od silnika

Czy sterownik długo wytrzyma?, czy jest na pewno uszkodzony? cz też problem jest gdzie indziej… Test sterownika podczas pracy na silniku pozwala rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki takiemu testowi potwierdzamy sprawność wszystkich obwodów gdyż na czas testu wgrywany jest program ogólny – testowy pozwalający na przetestowanie nawet tych nieużywanych w danym aucie obwodów. Większość usterek można wykryć badając sterownik na urządzeniach pomiarowych co następuje zaraz po otwarciu sterownika.Komputer silnika 1.7 isuzu może wykazywać usterkę dopiero po nagrzaniu silnika, nasz test to przewiduje i zapewniamy sterownikowi bardzo wysoką temperaturę pracy w trakcie badania jego parametrów – zobacz sam.

video: Jak wygląda naprawa sterownika silnika 1.7 Isuzu

Chcesz wiedzieć jak naprawia się sterownik silnika w Oplu 1.7 isuzu? Obejrzyj film a dowiesz się jakie są poszczególne etapy naprawy po tym jak sterownik silnika dotrze do Elektro-bip. Technologia naprawy sterownika silnika 1.7 isuzu ma wpływ na trwałość naprawy co jest ważne gdy chcemy użytkować auto długo i bezawaryjnie. Wystarczy tylko że wyślesz swój sterownik a nasi technicy się nim zajmą. Sprawdzenie czy sterownik silnika da się naprawić nic nie kosztuje – po otwarciu sterownika technik ocenia stopień uszkodzenia sterownika… reszta na filmie zapraszamy