Już od 15 lat skutecznie naprawiamy elektronikę samochodową

+48 504 102 103 +48 505 190 713 Pn-Sb godz. 08.00 - 21.00

Elektro-Bip istnieje na rynku od 2008 roku. Specjalizujemy się w naprawie elektroniki samochodowej. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się naprawą miniaturowych modułów, zwanych sterownikami hybrydowymi, których naprawa uważana była za niemożliwą. Miniaturyzacja i zalanie komputerów żelem, które miały uniemożliwić ich naprawę, skłonił naszych elektroników do opracowania nowej technologii, która umożliwiła nam profesjonalną diagnostykę i naprawę sterowników.
Od tego czasu rozwój firmy uległ przyśpieszeniu zarówno pod względem wiedzy jak i ilości zatrudnionych pracowników.

Jesteśmy zgranym zespołem kilkunastu osób, które dokładają wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie i spełniała Państwa oczekiwania. Śledzimy nowinki związane z elektroniką samochodową i podnosimy naszą wiedzę i umiejętności na kursach doszkalających. Dzięki temu stale udoskonalamy metody diagnozy i naprawy oraz optymalizujemy cały proces usługi.

Dziś jesteśmy w stanie naprawić blisko 100% usterek w oparciu o wiedzę, umiejętności praktyczne i zdolności wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy naprawili i udoskonalili już tysiące sterowników. Każda usterka jest inna dlatego podchodzimy do klienta indywidualnie i staramy się rozwiązać przedstawiony problem.

Pracujemy w Redzie, ale większość przeprowadzanych napraw pochodzi od klientów obsługiwanych wysyłkowo. Codziennie spływają nowe paczki z kraju i całej Europy.
Zakres prowadzonych przez nas usług ulega ciągłemu rozszerzeniu ze względu na różnorodność sterowników oraz usterek w nich występujących. Posiadamy wiedzę teoretyczną i praktyczną o samochodach osobowych i dostawczych dotyczącą sterowników pomp abs BMW, VW, Audi; sterowników pompy wtryskowej; sterowników silnika Opel 1.4, 1.6, 1.7, 1.8 oraz centralek FIAT, przepustnic do wybranych modeli oraz sterowników do automatycznej skrzyni biegów itp.