Ukradli w nocy wart kilkanaście tysięcy złotych sterownik koparki

Zastanawiacie się dlaczego sterownik w waszym aucie tyle kosztuje? Dlaczego firma za naprawę chce tyle pieniędzy? Dlaczego się psuje? Z tego artykułu, jak i z innych na naszej stronie się tego wiecie. Zapraszamy do lektury.

Wartość urządzeń elektronicznych w naszych samochodach może przyprawić o zawrót głowy. A jest ich w naszym aucie co najmniej kilka. Sterownik silnika, pompy ABS, komfortu,

Ofiara włamania

pompy wtryskowej czy automatycznej skrzyni biegów. Współczesne auto nie może się bez nich obejść. A każde z tych elementów to miniaturowy komputer, który steruje działaniem jednego lub więcej podzespołów. Często bardzo specjalistyczny z bardzo rozbudowanym oprogramowaniem. Dba o wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Nie dziwi więc ich cena.

Również w różnych maszynach wykorzystywana jest elektronika. Przekonali się o tym dwaj warszawiacy, którzy będąc pod wpływem środków rozweselających znaleźli się na placu budowy, gdzie postanowili włamać się do.... koparki. I ukradli z niej urządzenie o wartości 15 tys. zł.

Maszyny budowlane, rolnicze, łodzie czy wielkie ciężarówki, wszędzie znajduje się elektronika, sterowniki, komputery. Ułatwiają pracę i zwiększają

Komputer do sterowana pracą koparki

bezpieczeństwo. Pracują w bardzo ciężkich warunkach. Kurz, brud wilgoć, drgania nie są im obce. A muszą to wszystko wytrzymać. Nie dziwi więc ich wartość a waha się ona od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Jak każdy sprzęt, tym bardziej pracujący w ciężkich warunkach, ma prawo się uszkodzić. Co zatem jeśli takie urządzenie ulegnie awarii??? Zakup nowego to z reguły dość spory wydatek, Warto więc je naprawić.

Mimo iż specjalizujemy się w elektronice samochodowej, firma nasza nieraz już pomogła w naprawie różnych sterowników, czy to od maszyn budowlanych, rolniczych czy TIRów.

Naprawą elektroniki zajmujemy się od lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu.