Instrukcja - zobacz jak zdemontować sterownik silnika  Opla 1.8  o oznaczeniu Z18XE.

Bardzo częstą przyczyną usterek w benzynowych Oplach 1.8 z silnikiem Z18XE są fabryczne błędy sterowników silnika. Naprawą elektroniki zajmujemy się od ponad 15 lat i potrafimy tym usterkom zaradzić. Sam możesz w prosty sposób taki sterownik wymontować, co pokażemy w naszym artykule. Wyślij go do nas do naprawy i skończą się twoje problemy z autem.


Instrukcja - zobacz jak zdemontować sterownik firmy Denso montowany w Oplach z silnikiem diesla Isuzu o pojemności 1.7l.

Błąd pedału gazu? Uszkodzony wentylator chłodnicy? Przekaźnik klimatyzacji? Po podłączeniu komputera pod auto pokazać mam się mogą rożne błędy. Nie zawsze są to uszkodzenia, które wskazuje komputer. Prawdopodobnie to uszkodzenie sterownika. Jeśli w aucie występuje wiele błędów, np. pedału gazu, przekaźnika pompy czy klimatyzacji, może to bardzo często znaczyć, że uszkodzony jest właśnie sterownik. Powierz go fachowcom, którzy mają doświadczenie w ich naprawie.


Instrukcja - zobacz jak zdemontować hybrydowy sterownik silnika 1.4 i 1.6 l. Z14XE i Z16XE montowany w Oplach.

Bardzo częstą przyczyną usterek w Oplach z silnikiem Z14XE i Z16XE są fabryczne błędy sterowników silnika.

Naprawą elektroniki zajmujemy się od ponad 15 lat i potrafimy tym usterkom zaradzić.

Sam możesz w prosty sposób taki sterownik wymontować, co pokażemy w naszym artykule. Wyślij go do nas do naprawy i skończą się twoje problemy z autem.


Szukaj

Kategorie

Zamów rozmowę

Back To Top

Ta strona wykorzystuje ciasteczka aby świadczyć jak najlepsze usługi dopasowane pod klienta. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. Więcej informacji znajduje się na podstronie "Polityka prywatności".