Automatyczna skrzynia biegów VAG DSG DQ250.

DSG6 DQ250 – skrzynia sześciobiegowa. Produkowana od 2003 roku. Maksymalny moment, który przenosi to 350 Nm. Posiada sprzęgła mokre. Najpopularniejsza skrzynia w autach VAG. Jej waga to 93 kg. Jej oznaczenie fabryczne rozpoczyna się od 02E.


Automatyczna skrzynia biegów VAG DSG DQ200.

DSG6 DQ200 – skrzynia siedmiobiegowa. Produkowana od 2007 do chwili obecnej. Z silnikiem o pojemności od 1,0 do 1,9 litra. Jedyna skrzynia DSG w ofercie VGA z suchymi sprzęgłami. Maksymalny moment obrotowy 250 Nm. Wersja DQ200e stosowana w hybrydach.


Instrukcja – jak zdemontować sterownik automatycznej skrzyni biegów VAG DSG DQ 500.

DSG DQ 500 to jedna z najbardziej popularnych automatycznych skrzyń biegów DSG do pojazdów z większym momentem obrotowym. W skrzyni tej na uszkodzenia najczęściej narażony jest jej sterownik. Nakręciliśmy specjalny film, aby pokazać jak go wymontować i wysłać do naprawy w firmie Elektro-Bip. Firma nasza od lat zajmuje się naprawą elektroniki samochodowej. Nasze doświadczenie, sprzęt i fachowa obsługa są gwarantem najwyższej jakości naprawy. Jeśli więc masz problemy z tą skrzynią, nie wahaj się jej do nas wysłać.Zamów rozmowę

Back To Top

Ta strona wykorzystuje ciasteczka aby świadczyć jak najlepsze usługi dopasowane pod klienta. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. Więcej informacji znajduje się na podstronie "Polityka prywatności".