Instrukcja - zobacz jak zdemontować pompę ABS w samochodzie Seat

Awarie ABSu to z reguły uszkodzenia elektroniki. Jeśli jesteśmy pewni, że w układzie hamowania uszkodził się właśnie ten element, można wysłać do nas sam sterownik. Autem będzie można dalej jeździć, pamiętając o tym, że nie zadziała układ antyblokujący. Jeśli zaś nie wiesz co jest przyczyną awarii, a wykluczyłeś czujniki przy kołach oraz uszkodzenie ich przewodów, wyślij do nas całą pompę. Taka naprawa wiąże się jednak z koniecznością odpowietrzenia układu hamulcowego. Regenerujemy i naprawiamy nie tylko sterowniki, ale i całe pompy ABS.


Instrukcja - zobacz jak zdemontować sterownik ABS Bosch 5.3 na przykładzie VW Passat B5

Awarie ABSu to z reguły uszkodzenia elektroniki. Jeśli jesteśmy pewni, że w układzie hamowania uszkodził się właśnie ten element, można wysłać do nas sam sterownik. Budowa pompy ABS Bosch 5.3 pozwala na taki zabieg. Autem będzie można dalej jeździć, pamiętając o tym, że nie zadziała układ antyblokujący. Jeśli zaś nie wiesz co jest przyczyną awarii, a wykluczyłeś czujniki przy kołach oraz uszkodzenie ich przewodów, wyślij do nas całą pompę. Taka naprawa wiąże się jednak z koniecznością odpowietrzenia układu hamulcowego. Regenerujemy i naprawiamy nie tylko sterowniki, ale i całe pompy ABS.Na czym polega innowacja w układzie hamulcowym od firmy Continental? System MK C1 krokiem w nowoczesność.

Obecnie w samochodach różnych marek stosuje się mnóstwo systemów wpływających na poprawę bezpieczeństwa i komfortu. Producenci aut prześcigali się aby nam, użytkownikom, maksymalnie zwiększyć te aspekty. Począwszy od ABSu, poprzez kontrolę trakcji, aktywnego tempomatu czy awaryjnego hamowania. Wszystkie te systemy wpływające na bezpieczeństwo i komfort zajmowały sporo miejsca w aucie i komplikowały montaż.Błąd 701 - Awaria silnika pompy - Fiat

Jeżeli podłączyłeś komputer diagnostyczny i wyskoczył Ci błąd 701 to oznacza, że sterownik ABS firmy ATE model jest prawdopodobnie uszkodzony. Błąd taki może ukazać się m. inn. w pojazdach marki Fiat.


Szukaj

Kategorie

Zamów rozmowę

Back To Top

Ta strona wykorzystuje ciasteczka aby świadczyć jak najlepsze usługi dopasowane pod klienta. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. Więcej informacji znajduje się na podstronie "Polityka prywatności".