Dlaczego sterowniki pomp wtryskowych Isuzu 1.7 Naprawiane są nawet kilka razy? I dlaczego się psują?

       Sterownik pompy Diesla z Auta Opel Meriva A Astra g czy też Corsa i Combo C 1.7 isuzu Może być naprawiany nawet kilka razy i znowu się okazuje że sterownik nie działa i trzeba go naprawić. Dlaczego tak się dzieje? Co powoduje uszkadzanie się komputera sterującego praca pompy wtryskowej Denso? Odpowiedz na te pytania znajdziesz w poniższym tekście, który powstał w oparciu o naprawę średnio czterech sterowników dziennie od 2008 roku. 


Wzmacnianie sterownika pompy wtryskowej do Opla 1.7 Isuzu

Usterka sterownika pompy wtryskowej Denso Isuzu 1.7

...to już legenda.

Prawie każdy użytkownik Opla Astry G, Corsy C, Opla Combo lub Meriva z japońskim turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 1.7L firmy Isuzu miał do czynienia z sytuacją gdy uszkodził się sterownik pompy wtryskowej. Oby tylko jeden raz, gdyż wiele osób do tematu sterownika pompy wracało po kilka razy.Instrukcja - zobacz jak zdemontować pompę wtryskową VP44 PSG16 na przykładzie Opla Vectry 2.0 dti

VP44 PSG16 jest to pompa rozdzielaczowa (rotacyjna) stosowana do wtrysku paliwa w silnikach wysokoprężnych. Od poprzedniczki - PSG5 różni się z wyglądu dwoma wtyczkami. Ma także wbudowany sterownik silnika (ECU). Przyczyn usterek pompy paliwa PSG16 może być wiele, gdyż mechanika i elektronika w silniku samochodu poddawana jest ciągłym przeciążeniom. Większość pomp można zregenerować, a tym samym zyskać sprawny samochód za ułamek ceny nowego sprzętu.


Instrukcja - zobacz jak zdemontować sterownik pompy wtryskowej montowanej m.inn. w Oplach z silnikami Izuzu 1.7 TDI

Usterka sterownika pompy wtryskowej wysokoprężnego silnika Isuzu 1.7 DTI o oznaczeniu Y17DT montowanych w Oplach pompy jest częstą przyczyną nieodpalania auta. Weź to pod uwagę zanim zdecydujesz się na kosztowny remont pompy wtryskowej.

Objawy uszkodzonego sterownika: Silnik nie odpala i nie ma błędów.

Występuje błąd elektrozaworu pompy P0251. Auto szarpie, przerywa przy dodawaniu gazu,Zamów rozmowę

Back To Top

Ta strona wykorzystuje ciasteczka aby świadczyć jak najlepsze usługi dopasowane pod klienta. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę. Więcej informacji znajduje się na podstronie "Polityka prywatności".